Trafokazje.eu

Trafokazje.eu

Usługi brukarskie Opolskie

Nawierzchnie z kostki brukowej stanowią ozdobę otoczenia naszego domu lub firmy. Pamiętajmy, że aby mogła się ona pięknie prezentować, niezbędny jest odpowiedni jej dobór.

brukarstwo

Wachlarz rodzajów i kolorów kostki brukowej dostępnej na naszym rynku jest naprawdę duży. Sprawdź lokalnych producentów kostki brukowej z Opolszczyzny. Pamiętajmy o tym, że faktura, kształt i kolor muszą ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość z naszym otoczeniem. Warto więc zasugerować się np. kolorem ogrodzenia, dachu lub elewacji domu.

Więcej…

LAZIK Zakład usług brukarsko-budowlanych i robót ziemnych

Katalog firm
Kontakt Złotniki ul.Opolska 15a
46-060 Prószków
tel. 77 464 83 24
http://www.brukarstwolazik.pl/

Opis

LAZIK Zakład usług brukarsko-budowlanych i robót ziemnych

Zakład Usług Brukarsko-Budowlanych rozpoczął swoją działalność od 10 czerwca 1997 roku. Na przestrzeni tych 15 lat z małej rodzinnej Firmy przekształcił się w średniej wielkości Zakład zatrudniający obecnie 17 osób. Załoga ta to wysoko kwalifikowani brukarze, pomocnicy brukarzy, operatorzy sprzętu, kierowcy. Osoby te są wieloletnimi pracownikami, których umiejętności i solidna praca budują renomę Firmy Dzięki poczynionym inwestycjom posiadamy profesjonalny sprzęt oraz własne środki transportowe do wykonywania wszelkich robót brukarskich, wszelkich robót ziemnych, układanie kanalizacji sanitarnych, deszczowych. Posiadamy również sprzęt i możliwości wykonywania robót wyburzeniowych i rozbiórkowych. W obiektach nowych jak i użytkowanych wykonujemy drobne prace budowlane oraz izolacje budynków. W czasie zimowym wykonujemy wszelkie prace związane z odśnieżaniem ulic, chodników i dachów.
W okresie działalności Firmy wykonujemy różnego rodzaju roboty inwestycyjne jak i remontowe, których wartość stanowi niejednokrotnie kwoty sięgające kilkuset tysięcy.
W perspektywie dalszych lat działalności planujemy dalszy rozwój Firmy.
 
www.brukarstwolazik.pl

Lokalizacja


Opolska 15a, 46-060 Złotniki

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 98
Wyświetlony: 1081
Wygasa: 2022-03-05 14:13:00

Komentarze